SUKILIMAS: Žvėris rekomenduoja vaikams

KAUNO ŽVĖRIS KVIEČIA VAIKUS Į EUROPOS KULTŪROS SOSTINĖS SUKILIMO SAVAITGALIO RENGINIUS!

TAPK KAUNO ŽVĖRIUKU!

APLANDŽIOK IR APLAKSTYK VISKĄ!

2022 m. Sausio 21 – 23 d.

Žiūrėk, kaip gali padaryti:

sausio 22 atsikelk anksčiau ir gerai gerai pavalgyk. Nes diena bus ilga. O tada, pasiimk į pagalbą mamą, tėtę, sesę, brolį, katiną, šunį, na – ką sutiksi namie iš ryto, tą ir pasiimk, ir PRADĖK BŪTI KAUNO ŽVĖRIUKU.

Sausio 22 – 23 d. (visą dieną)

Kauno tardymo izoliatoriaus išorinė siena (A. Mickevičiaus g. 11), MOXY viešbutis (Maironio g. 21), Kauno įgulos karininkų ramovė (A. Mickevičiaus g. 19), Pėsčiųjų tilto prieigos į Nemuno salą (S. Daukanto g. 26)

Pirmiausia nulėk pažiūrėti, kaip seni automobiliai važinėja… sienomis. Tokią keistenybę rasi A. Mickevičiaus g. 11, Kauno įgulos karininkų Ramovėje ir prie Baltojo tilto į salą S. Daukanto gatvėje.

Sausio 22 d. 10:00 – 17:00 val. / 23 d. 10:00 – 14:00 val.

Mi(s)tinių būtybių skulptūrų paroda ,,Kauno Žvėries brolija“, K. Donelaičio g. 8

tadaaaa Kauno apskrities viešojoje Bibliotekoje, Donelaičio 8 (kur prie įėjimo yra didelis apvalus akmuo) nulėk pažiūrėti “Kauno Žvėries brolijos” visokių mitinių ir mistinių būtybių parodą. Bus ten kaukų, slibinų, drakonų ir kitokių žmonių, o paskui ten dar bus vaidmenų žaidimas su paslaptimis!

Sausio 21 – 23 d. 10:00 – 17:00 val.

Paroda „Magic Carpets Landed“/ Kauno paveikslų galerija, K. Donelaičio g. 16, Kauno geležinkelio stotis, M. K. Čiurlionio g. 16

tada visai šalia tos bibliotekos yra Kauno Paveikslų galerija. Toje galerijoje jau bus nusileidę stebuklingieji kilimai! Kilimai suskridę iš visos Europos ir neeuropos. Keturis metus kauniečiai ir nekauniečiai tuos kilimus kūrė. Turi būtinai pažiūrėti tų kilimų stebuklingumą. Dar kita dalis tos parodos bus geležinkelio stotyje, tai jeigu atvažiuosi į Kauną iš Vilniaus arba nevilniaus, tai pirmiausia pažiūrėk!

Sausio 22 d. 12:00 ir 16:00 val.

Spektaklis „Tyla?! Nieko baisaus…“/ Kauno menininkų namai, V. Putvinskio g. 56

tada lėk į Kauno menininkų namus truputį pailsėti, nes jau laikas bus. Ten pamatysi spektaklį tyloje. Jis tau patiks. Tik tyliai sėdėk.

Sausio 22 –23 d. 10:00 – 11:00; 11:30 – 12:30; 13:00 – 14:00 val.

Edukacinės dirbtuvės „V. Starevičiaus animacijos laboratorija“ / Kauno valstybinis lėlių teatras, Laisvės al. 87A. Registracija vykdoma tel. 8 647 83137

tadaaaaa nulėk prie Lėlių teatro, ten bus animacijos dirbtuvės. Žinok bajerį, kad Kaune kažkada gyveno vienas pirmųjų pasaulyje animatorių, toksai Vladislovas Starevičius ir jis mokėjo dresiruoti vabalus! Pasiaiškink kaip tau į tas dirbtuves patekti, nes taigi faina!

Sausio 22 d. 12:00 – 13:30 val.

„PinoKeys“ pasirodymas, gatvės performansas / Maršruto pradžia: Kauno miesto kamerinio teatro kiemelis Kęstučio g. 74A

tada lėk prie miesto Kamerinio teatro pažiūrėti “PinoKeys” pasirodymą gatvėse! Ten prasidės eisena, kuri keliaus Laisvės alėja link fontano ir paskui į salą. Sutiksi daug visokių linksmų žmonių, eik su jais kartu

Sausio 22 d. 16:00 – 23:00 val.

Šviesos ir garso misterija / Kauno valstybinio muzikinio teatro pastatas, Laisvės al. 91

tadaaaa nulėk iki Muzikinio teatro ir aplakstyk aplink, nes ten sodelyje bus muzikos instaliacijos. Girdėsi visokių gražių dalykų iš Muzikinio teatro repertuaro. Kas yra repertuaras? Vat pamatysi ir išgirsi!

Sausio 22 d. 14:00 – 18:00 val. / 23 d. 12:00 – 16:00 val.

Interaktyvi meno instaliacija / Kauno miesto Vinco Kudirkos viešoji biblioteka, Laisvės al. 57

tada nueik iki Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos. Ant kampo prie fontano, žinai? Čia tu sutiksi Robotą – Poetą! Jauti? Tokio dalyko negalima nepamatyti ir juolab neateiti su juo pasikalbėti. Būtinai įlįsk pabendrauti su juo.

Sausio 22 d. 16:00 – 22:00 val. / 2d. 14:00 – 18:00 val.

Pasirodymas, instaliacija / Perkūno al. 2A, Parodos g. ir Vytauto parke (sekite nuorodas)

tada lėk žiūrėti paslaptingiausios slėptuvės mieste! Ji yra Parodos kalne, bus ženklai Parodos gatvėje ir paskui Vytauto parke. Toje slėptuvėje kažkada slėpėsi Komendantas! Kas jis toks buvo? Oi, būtinai įlįsk pažiūrėti.

Sausio 22 d. 19:30 val.

Kauno ŽALGIRIO arenos prieigos . Nemokamą bilietą pasiimk ČIA. Kodas: KAUNAS2022

tadaa lėk prie ŽALGIRIO arenos. Ten pamatysi ko niekada gyvenime dar nematei ir ko nieku gyvu negalima pražiopsoti! Užsirašyk laiką ant rankos ir nusipiešk Kauno Žvėrį šalia, kad nepamirštum!

Žinai, kas bus? Bus SUKILIMAS! Tai toks spektaklis!

Kaip bus? Bus didžiulė scena ir ekranai. Ateis Kauno meras su svečiais, Prezidentas su Prezidentiene ateis su svečiais, svečiai ateis, kauniečių prisirinks, vilniečių prisirinks, klaipėdiečių prisirinks, italų, vokiečių, lenkų… ir tada kaaaip SUKILS VISI su visokiais nuotykiais, dainomis, šokiais, vaizdais, garsais ir sprogimais, kad galiausiai net AŠ nubusiu ir visiems bus labai linksma!

Sausio 22 d. 20:30 – 21:00 val.

Šviesos ir vaizdo instaliacijos/ Romuvos kino teatras ir Pieno centras, Laisvės al. 54 ir 55, S. Daukanto g. 18

tada, kai sutems, nulėk prie fontano Laisvės alėjoje ir dairykis: Pieno centre ant kampo, o paskui “Romuvos” kino teatre visai netoli (paklausk suaugusių kur) bus labai kietos šviesos ir vaizdo instaliacijos apie gražųjį Kauną. Jos yra sukurtos pagal filmą “Klostės”. O filmas tas sukurtas pagal Kauno grožį. O Kauno grožyje tu dabar ir lakstai.

Sausio 22 d. 20:30 – 23:00 val.

Ledo skulptūrų instaliacija ir  šokio performansai / Nepriklausomybės aikštė

tada, kai sutems, nulėk prie fontano Laisvės alėjoje ir dairykis: Pieno centre ant kampo, o paskui “Romuvos” kino teatre visai netoli (paklausk suaugusių kur) bus labai kietos šviesos ir vaizdo instaliacijos apie gražųjį Kauną. Jos yra sukurtos pagal filmą “Klostės”. O filmas tas sukurtas pagal Kauno grožį. O Kauno grožyje tu dabar ir lakstai

Sausio 22 d. 20:30 – 23:00 val.

Audiovizualinis performansas „Pažadinkime Žvėrį savyje!“/ KTU II rūmų kiemas, K. Donelaičio g. 20

tadaaaa nulėk iki KTU II rūmų kiemo. Jis yra toje pačioje gatvėje kaip Biblioteka ir Paveikslų galerija. Toks gražus įėjimas su daug laiptų iš kampo. Ten bus gerai, nes bus galima kelti triukšmą! Nes reikės pabaigti žadinti Žvėrį. Mane gi. Kas mane pažadins, jei ne mano Žvėriukai, tiesa?

Sausio 22 d. 20:30 – 01:00 val.

Šviesos instaliacijos „Miegantis Žvėris“/ Putvinskio g. (šalia funikulieriaus ir BLC pastato)

tadaaa galiausiai lėk tamsoje iki Putvinskio gatvės, ten yra tokie didelį laiptai, pameni? Tai va. Tuose laiptuose bus dalykas. Bus labai įdomus dalykas, nes ten būsiu aš. Pamatyssssssi.

Tada tu jau galėsi eiti miegoti, o aš nubusiu ir viską iki ryto pasaugosiu.

SU MEILE, KAUNO ŽVĖRIS