Privatumo politika


“Kaunas2022” gerbia jūsų privatumą, todėl įsipareigojame saugoti jūsų asmens duomenis laikydamiesi šios Privatumo politikos. Šiame dokumente rasite informacijos apie tai, kaip savo veikloje vykdome jūsų asmens duomenų tvarkymą.

 

1. Istorijų siuntimo forma

Laiškai siunčiami iš svetainės nėra saugomi svetainės duomenų bazėse. Juos elektroniniu paštu gauna svetainės administratorius.

Asmuo, pildantis kontaktų formą prisiima visą ir bet kokią atsakomybę, susijusią su pateiktų duomenų tikslumu. Pastebėję netikslumų, nedelsiant mus informuokite. Jūsų laiškai anketos administratoriaus duomenų bazėje saugomi iki 12 mėn.

2. Slapukų politika

Kad svetainė tinkamai veiktų, į jūsų įrenginį įrašome mažas duomenų rinkmenas, vadinamas slapukais. Tą patį daro dauguma interneto svetainių. Slapukas – tai tekstinis elementas, įrašomas jūsų įrenginyje, kai apsilankote mūsų svetainėje kaunolegenda.lt

Slapukai leidžia interneto svetainei kurį laiką prisiminti informaciją apie jūsų naršymą svetainėje ir atpažinti jus kitą kartą apsilankius svetainėje, įgyvendinti tam tikras svetainės funkcijas ir stebėti klientų naršymą svetainėje. Visa tai leidžia mums suteikti jums galimybę svetaine naudotis patogiai ir siekti, kad svetainė taptų dar patogesnė ir draugiškesnė.

Kaip valdyti ir ištrinti slapukus?

Valdyti ir ištrinti slapukus galite naudodamiesi savo naršyklės nustatymais. Jūs galite ištrinti visus jūsų įrenginyje įrašytus slapukus bei naudotis kitais jūsų naršyklės nustatymais, pvz., neleisti svetainėms jūsų įrenginyje įrašyti slapukų. Tačiau informuojame, kad tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.


Slapukų nustatymai skirtingose naršyklėse:

„Google Chrome“ slapukų nustatymai

„Firefox“  slapukų nustatymai

„Internet Explorer“ slapukų nustatymai

„Safari“ slapukų nustatymai


3.  Svetainės lankytojo teisės ir atsakomybė

a) teisę gauti informaciją apie tai, ar tvarkome jūsų asmens duomenis, ir prieigą prie savo duomenų;

b) teisę kreiptis į mus su prašymu ištaisyti netikslius asmens duomenis;

c) teisę ištrinti savo asmens duomenis. Ši teisė negalioja, jei duomenų tvarkymas susijęs su saviraiškos ir informacijos laisve, teisiniais įsipareigojimais ar teisinių reikalavimų nustatymu, vykdymu bei gynimu;

d) teisę gauti ar perduoti kitai įmonei ar organizacijai savo asmens duomenis. Ši teisė galioja, kai asmens duomenys tvarkomi automatizuotai, remiantis Jūsų sutikimu arba pasirašius sutartį;

e) teisę apriboti asmens duomenų tvarkymą tam tikromis aplinkybėmis;

f) teisę nesutikti su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kai asmens duomenų tvarkymas yra grindžiamas mūsų ar trečiųjų šalių teisėtais interesais;

g) teisę nesutikti su jūsų asmens duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslais;

h) teisę bet kuriuo metu atšaukti sutikimą tvarkyti jūsų duomenis.

i) Asmuo, pildantis kontaktų formą ar anketą bei užsisakantis naujienlaiškį, prisiima visą ir bet kokią atsakomybę, susijusią su pateiktų duomenų tikslumu.


Dėl asmens duomenų saugojimo ir tvarkymo, kreipkitės el.paštu indre@kaunas2022.eu