Kauno Žvėris kviečia vaikus ir nevaikus į Europos kultūros sostinės SANTAKOS savaitgalio renginius!

KAUNO ŽVĖRIES SKULPTŪRA

Laikas: vidurnaktis. Šeštadienis, gegužės 21 d., 23:55 val.
Vieta: susitikime ant „Žalgirio“ arenos tilto ties Karmelitų bažnyčia arba ant krantine einančio dviračių tako.

Ilgai lauktas Kauno Žvėries pasirodymas! Pati trumpiausia skulptūros atidengimo ceremonija pasaulyje! Truks vieną minutę, tad geriau nevėluoti.

Kauno Žvėris pagaliau išlips iš vandens ir nuo šiol visi kauniečiai ir nekauniečiai galės jį pamatyti. Dizainą sukūrė Darius Petreikis, o įgyvendino Stasys Beišys su komanda UAB „Funkcinis dizainas“. Šitos skulptūros žmonės važiuos pasižiūrėti iš viso pasaulio, pamatysit.  Ir būtent pažiūrėti, nes prie pat prieiti ir paliesti bus draudžiama.

KAUNO ŽVĖRIES DANTIS

Laikas: penktadienis, gegužės 20 d., 18:00 val.
Vieta: Senamiestyje, prie Pilies, A.Jakšto ir Jonavos gatvių sankirtoje arba  „ant kampo”, kaip sako kauniečiai.

Dantį surado keramikas Remigijus Sederevičius. Dantis didelis, gražus ir neša laimę. Ir ne tik. Ką dar neša, kol kas nėra žinoma, tas verta dantį pamatyti ir pasidaryti prie jo asmenukę.

KAUNO ŽVĖRIES 3×3 KREPŠINIO TURNYRAS

Laikas: gegužės 20-21 d. 10-18 val.
Vieta: Santakos parko krepšinio aikštelė.

Turnyras: „Gatvės Žvėris: dantis už dantį”. Ne, jame nebus galima kandžiotis ir spjaudytis ugnimi. Taip daro tik laukiniai žvėrys ir prasti krepšininkai. Kauno Žvėris yra kultūringas ir visada laikosi taisyklių. Tačiau jis protingas, gudrus, atkaklus ir siekia savo tikslo iki galo. Taip, kaip ir tikri kauniečiai, kurie visi yra žvėriški krepšininkai. Kauniečiai tol nenusiramina, kol nelaimi. Tad linkime sąžiningos kovos ir pergalių. Žiūrovai labai kviečiami.

KAUNO ŽVĖRIES ŽAIDIMAS

Laikas: visas SANTAKOS savaitgalis, gegužės 21-23 d.
Vieta: Kaunas ir Kauno rajonas. TAISYKLĖS

Kaip žaisti? Reikia gauti kaukę: Laisvės al. 36 („Kaunas 2022“ biuras) arba Info palapinėse: Rotušės a. ir Pilies prieigose. Gauni kaukę, tampi Žvėries draugijos nariu.

SKRAJOJANTIS ŽVĖRIS

Laikas: sekmadienis, gegužės 22 d., nuo 15 val.
Vieta: Aitvarų festivalis „Tarp žemės ir dangaus“ Zapyškyje.

Ar žinojote, kad Žvėris moka nardyti ir truputį skraidyti. Nardyti ir skraidyti atskirai moka daug kas, bet daryti abu šiuos darbus geba vandens paukščiai ir kai kurie mitiniai žvėrys. Beje, skraido Kauno Žvėris labai nedaug ir nenorom. Kalbama, kad jis truputį bijo aukščio. Tačiau ypatingomis progomis, o šis savaitgalis toks ir bus, Žvėris įveiks visas savo baimes.