Kauno lėlių teatre premjera paaugliams – „Aš – Žvėris“

Kauno valstybinis lėlių teatras kovo 19 val. 18 val. kviečia į antrąją premjerą, kurią įkvėpė Kauno Žvėris!

Režisierius Rokas Lažaunykas jaunimui skirtame spektaklyje „Aš – Žvėris“ (N-14) kalba apie jaunosios kartos žmogų, kuris atranda savyje kultūros jėgą – „žvėrį“. Bręsdamas per susitikimą su menu, kontaktą su draugiškais žmonėmis, pasikliaudamas nuojauta, jis ima pats kurti galingus ir paveikius reginius.

Ką mes galvojame, matydami kietai atrodančius paauglius gatvėje? Galbūt tai, ką nujausime jau pačioje spektaklio pradžioje: tai žvėriukai. Jie nemalonūs. Dažnai mus baugina tai, ko nepažįstame. Kai kurie naudojasi šiuo dėsniu ir pasistengia būti mums dar labiau nepažįstami, slapstytis po išoriniais atributais, rodančiais drąsą, galią ir pasitikėjimą savimi, kurio išties jiems labai trūksta.

Šiame lėlių teatro pasirodyme įvyks vidinė kelionė iš taško, kur žvėriukai žaisdami žeidžia, į žvėries, kuris žaisdamas kuria, prieglobstį. Tai vieno gatvės vaikiščio virsmas iš chuligano į žmogų – būsimą kūrėją. Tai ir jautri sūnaus ir mamos drama, kai vidinė stoka ne apriboja, o atveria akis kitokio gyvenimo įmanomybei.
Spektaklyje „Aš – Žvėris“ naudojamos skirtingų dydžių lėlės, vaidina ir patys aktoriai. Tai atvirojo teatro principu kuriamas vyksmas, kur skirtingos meno rūšys susipina į vientisą žaidimą. Nuotaikingas grotesko, magiškojo realizmo, šiuolaikinės muzikos ir šokio elementų kupinas spektaklis vaizdų kalba palies jautriausias žiūrovo širdies vietas.

Spektaklis yra „Kaunas – Europos kultūros sostinės 2022“ programos dalis.

Kūrybinė grupė:

Režisierius – Rokas Lažaunykas
Dramaturgė – Sandra Bernotaitė
Kompozitorius – Romuald Chaloin Galiauskas
Muzikos asistentas – Lukas Laurinavičius
Medijų menininkas – Titas Jurjonas

Fotokoliažų autorius – Vaporwave Kaunas
Kūrybiniai mentoriai – Giedrė Brazytė ir Antanas Jasenka

Vaidina: Mindaugas Černiauskas, Indrė Endriukaitė, Vigita Rudytė, Arvydas Šaučiūnas

KVLT informacija

www.kaunoleles.lt
https://www.facebook.com/kauno.valstybinis.leliu.teatras