Tu. Nesvarbu, kiek tau metų, kur gyveni, kokia kalba yra tavo gimtoji, nesvarbu, ar myli Kauną, nesvarbu, ar buvai Kaune, nesvarbu, ar žinai, kur Kaunas yra. Svarbu tavo noras sukurti gerą istoriją.

Galima. Jie atsidurs „Mažuosiuose pasakojimuose“, o jeigu bus labai paslaptingi, gali atsidurti „Uždraustuose tekstuose“.

Žinoma. Galima rašyti visomis kalbomis. Mes laukiame visų tekstų.

Nesąmonė. Rašyti galima apie viską. Praeitį, dabartį ir ateitį. Jei turi gerą istoriją apie tai kad „Maximos“ daržovių skyriuje naktį vaidenasi Cicinas, drąsiai rašyk. Jeigu žinai apie požeminę perėją, kuri išpildo norus, rašyk. Tavo pasakojimo Gražuolė gali būti užrakinta ne pilies bokšte, o Šilainių daugiabutyje. Gali rašyti apie Kauną 2122 metais, kur gal visi turės asmenines skraidykles, nesirgs, gyvens ilgai, bet vis vien labai norės būti mylimi ir bėgs nuo vienatvės.

Kai tik jį patvirtins Magistras arba kas nors iš Žvėries Draugijos, turintis teisę leisti skelbti. Paprastai ilgai netrunka.

Su baisiais keiksmažodžiais, taip pat pažeidžiančių Lietuvos ir civilizuoto pasaulio įstatymus. Dar negalima skelbti kvailų tekstų.

Jeigu nutarei, kad Didžiajam Kauno pasakojimui reikia naujo svarbaus personažo, įvesk jį ir būtinai atskirai atsiųsk nedidelį jo aprašymą. Žvėries Draugija nuspręs, ar įtraukti jį į sąrašą. Taip pat dėl naujo personažo gali būti balsuojama. Žiūrėk į „Balsavimo dėžutę“.

Nurodyk savo slapyvardį arba tikrą vardą: kaip nurodysi, taip mes ir skelbsime, jeigu slapyvardis nepažeidžia 7 punkto.